Dom i ogród

Toshiba – sprawdzone klimatyzatory do domu

Toshiba to japońska marka znana na rynku produktów o zaawansowanej technologii. Oferuje doskonałej jakości klimatyzatory cenione za niezawodność, skuteczność działania oraz łatwość obsługi.

Toshiba – zaawansowana myśl technologiczna

Toshiba była pierwszą firmą, która już w ubiegłym wieku, zastosowała technologię inwerterową w swoich systemach klimatyzacyjnych. Od tego czasu tej multi koncern zdobył i utrzymał przeogromną przewagę technologiczną nad swoimi konkurentami. Opracowanie nowatorskiego i jedynego w swoim rodzaju systemu chłodzenia powietrza potwierdziło, że przedsiębiorstwo to zasługuje na miano pioniera w dziedzinie systemów opracowywania i tworzenia systemów klimatyzacyjnych, przeznaczonych do domów i firm.

Godnym podkreślenia jest fakt, iż pomimo upływu ponad 37 lat firma nadal utrzymuje wiodącą pozycję na rynku dostawców i producentów urządzeń do chłodzenia powietrza. Warto wspomnieć, iż firma nie skupiła się wyłącznie na produkcji klimatyzatorów dla firm i dużych przedsiębiorstw, ale również wprowadziła doskonałe oraz niezawodne klimatyzatory do użytku domowego. Są one nie tylko estetyczne i trwałe, ale co ważne, od zawsze występowały w atrakcyjnej cenie, która zachęca do zakupu i korzystania z tego typu urządzeń.

Co wyróżnia klimatyzatory Toshiba na tle konkurencji?

Klimatyzatory Toshiba nie tylko wyglądają wyjątkowo estetycznie, ale są również trwałe, wydajne oraz ciche. Firma zadbała o to, aby były one bezawaryjne i łatwe w obsłudze, nawet dla seniorów czy zostających w domu małoletnich pociech.  Na uwagę zasługuje sama jakość emitowanego powietrza zarówno pod względem czystości, jak i zakresu temperatur.

Urządzenia, wykorzystywane na użytek domowy charakteryzują się dużą mocą, dzięki czemu, sprawnie i szybko zapewniają w każdym pomieszczeniu przyjemny klimat, czyste powietrze i chłód, który sprzyja efektywnej pracy czy odpoczynkowi. Ponadto, bardzo niski poziom hałasu, pozwala na wykonywanie nawet najbardziej precyzyjnych zadań i działań, wymagających niezwykłego skupienia. Klimatyzatory tej marki nie powodują zakłócania ciszy nocnej.

Klimatyzatory Toshiba to także kompaktowość – niewielkie rozmiary powodują, że z powodzeniem mogą być montowane zarówno w mieszkaniach czy domach, jak i na obiektach komercyjnych czy publicznych nie zakłócając stylizacji przestrzeni.

Toshiba to także ochrona środowiska. Producent generalnie odchodzi od wykorzystania czynnika chłodniczego R410A na rzecz ekologicznego i najmniej wypływającego na środowisko naturalne czynnika R32.

Oszczędność energii i łatwy montaż

Ta wiodąca, japońska marka klimatyzatorów gwarantuje wysoką wydajność chłodniczą i grzewczą potwierdzają przyznane urządzeniom klasy energetyczne od A+ do A+++. Co więcej, zarówno urządzenia do domu w postaci klimatyzatorów ściennych MIRAI, SHORAI czy DAISEIKAI 9, jak i klimatyzatory do niewielkich obiektów komercyjnych z serii DIGITAL INVERTER, jak i SUPER DIGITAL INVERTER wysoką efektywnością sezonową SCOP i SEER. Dzięki zastosowaniu podwójnej sprężarki rotacyjnej DC oraz technologii inverterowej, klimatyzatory Toshiba zapewniają niskie koszty użytkowania.

Klimatyzatory Toshiba cechuje bardzo łatwy montaż jednostek wewnętrznych, który sprawia, że urządzenia marki są najlepszym wyborem dla każdego domu oraz mieszkania. Warto podkreślić, że tak idealny sprzęt, stanowi jedną, spójną całość i jest dopracowany w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Czyste powietrze

Kolejną zaletą klimatyzatorów Toshiba jest emisja czystego powietrza. System skutecznych filtrów pozwala neutralizować nie tylko alergeny w postaci kurzu, ale także grzybów, pleśni, drobnoustrojów. Wyższe modele posiadają również system neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Urządzenia wyposażono w tryb samooczyszczania, który obniża poziom wilgoci w systemie przez co redukuje się ryzyko zagrzybienia klimatyzacji i wydobywania się z niej nieprzyjemnych zapachów.

Rozwiązania zastosowane w klimatyzatorach Toshiba to gwarancja sprawności, efektywności i niezawodności działania. Prostota obsługi oraz czyste powietrze to powody, dla których warto rozważyć instalację tych urządzeń w domu, biurze, firmie.

Źródło: http://clima.com.pl/

Related posts

Dywaniki łazienkowe – mały element o ciekawym charakterze

Ocieplasz dom? Zobacz co powinieneś wiedzieć!

Szklane drzwi matowe – elegancja i prywatność

Leave a Comment